تراکت

يکي از ساده ترين و مناسب ترين نوع تبليغات , تراکت مي باشد.تراکت نوعي تبليغ است که معمولا روي کاغذ A5 چاپ مي شود و در سطح شهر پخش مي شود.تراکت ها را در جنس هاي مختلفي مي توان به چاپ رساند. تراکت نمايش سريع و ساده ي محصول و خدمات شماست و براي جلب توجه مشتري به کار مي رود. تراکت بايد به گونه اي باشد که در نظر اول توجه مشتري را به خود جلب کند. معمولا تراکت ها بيشتر در دونوع گلاسه و تحرير هستند که هر کدام داراي گرماژ مختلفي هستند.
زماني که شما تصميم به طراحي و چاپ تراکت مي گيريد چند نکته مهم مي تواند در صد موفقيت شما جذب مشتري را افزايش دهد.اين نکات بسيار ساده هستند و به راحتي مي تواند بيشترين بازده کاري را از تبليغات تراکتي داشته باشيد.
به طور مثال براي تبليغات زياد در سطح شهر شما مي توانيد از کاغذ تحرير سبک استفاده کنيد زيرا هم در هزينه شما صرفه جويي مي شود و هم تعداد بيشتري در اختيار شما قرار مي گيرد ولي براي يک شغل محلي بهتر است شما از تراکت گلاسه استفاده کنيد که جلب توجه بيشتري مي نمايد.
طراحي تراکت بر روي کاغذ تحرير بهتر است به صورت خيلي ساده و روان باشد و بهتر است بيشتر به صورت نوشتاري عرضه شود ولي در کاغذ گلاسه شما با طراحي که انجام مي هيد بيشتر مي توانيد جلب توجه نماييد. تصاوير و رنگ ها در کاغذ گلاسه زيباتر و شفاف تر ديده مي شوند، به همين دليل در طراحي تراکت براي چاپ روي کاغذ گلاسه دست طراح براي ارائه ي جذابيت هاي بصري بازتر است. چاپ کاتالوگ

تراکت ها به دو نوع مي تواند براي شما تبليغات انجام دهند :
1 : معرفي شما
اين نوع تبليغات فقط براي مطرح کردن نام شما و آدرس شرکت يا سازمان شما مي باشد تا با تبليغات ديگر مشتريان شما به راحتي به شما اعتماد نمايند و با شما همکاري کنند.

2 : فعاليت هايي که شما انجام مي دهيد.
شما فرض کنيد که يک موسسه آموزشي داريد و در اين موسسه کلاسهاي زيادي را مي توانيد داير کنيد براي جذب دانشجو بهترين راه اين است که شما ليست کلاسهايي که داريد را به اطلاع همه برسانيد و بهترين کار براي موفقيت شما تراکت مي باشد. در اين نوع تراکت بهتر است فهرست خلاصه اي از خدمات و محصولات مورد ارائه ي خود را در تراکت عنوان کنيد.
منبع: اشل پرينت 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون