درباره دکوراسیون فروشگاه

ویترین مغازه اولین نمایی است که مشتری از مغازه یا فروشگاه شما میبیند و همان زمان است که تصور زیبایی و کیفیت اجناس شما در ذهنش شکل میگیرد.پس یک طراح حرفه ای باید دکوری آهن ربایی طراحی کند.دکوراسیون فروشگاه یا مغازه بایستی متناسب با علاقه مشتری و خریدار طراحی گردد.
برای داشتن ویترینی جالب و جذاب باید بین رنگ ها و چیدمان اجناس هماهنگی خاصی بر قرار باش که این کار را می توان به اهل ذوق و صاحب تخصص ها سپرد. اما توجه داشته باشید که نباید مد و استایل همگانی دکور ها بر ویترین شما چیره شود سعی کنید بین مغازه های اطراف بیشتر دیده شوید.گاهی یک سبک خاص ویترین بین تمامی مغازه داران مد می شود و این باعث می شود که تمامی مغازه های یک راسته ویترین مشابهی داشته باشند که این اصلا خوب نیست.

شما باید تلاش کنید که با خلق سبکی نو و خاص متنوع از دکور های دیگران باشید و بتوانید این تفاوت را در دکوراسیون و ویترین فروشگاه به مشتری نشان دهید.این مسئله می توان در بین هم صنفهایی که در یک محدوده قرار دارند بسیار حائز اهمییت باشد.
به روز بودن ویترین یک فروشگاه و هماهنگ بودن آن نسبت به سن و سال مشتریان و نوع سلیقه متفاوت آنها به نوبه خود می توان نقش مهمی در موفقیت و افزایش راندمان فروش داشته باشد.برای اینکه بتوان یک ویترین به روز داشت باید معمولا از ویترینی خلوت و کم اکسسوار استفاده کرد.
منبع: پایاتک