موارد کاربرد استند تبلیغاتی

استند تبليغاتي نيز همچون نوع نمايشگاهي، از مواد اوليه مختلف و در اشکال و طرح هاي متنوعي وجود دارد. اين نوع استندها اين امکان را براي شرکت ها و توليدکنندگان فراهم ميآورند تا آنها بتوانند به معرفي کالاها و خدمات خود بپردازند.
استند يک سازه نمايشگاهي و تبليغاتي است که به ميزان بالايي درمعرض ديد و توجه مخاطبان است .علاوه بر آن ويژگي ها و قابليت هايي چون زيبايي، سطح تبليغاتي وسيع، صرفه جويي در زمان و هزينه، نصب وراه اندازي سريع و حمل و نقل آسان انواع استند را به يک روش موثر براي بازار يابي و افزايش بازده سرمايه گذاري تبديل نموده است.
استندها داراي انواع مختلف مي باشند از جمله استندهاي تبليغاتي، استندهاي نمايشگاهي و استند فروشگاهي که براي استفاده در محيط هاي داخلي ( indoor banner ) وفضاي باز( outdoor banner ) توليد مي شوند.
استند تبليغاتي سازه ايست که انواع چاپ با مدياهاي مختلف بر روي آن نصب شده و اين امکان را به شما مي دهد که تبليغات خود را با وضوح بيشتر و ديد بازتر در معرض عموم قرار دهيد از مزاياي انواع استندهاي تبليغاتي مي توان به زيبايي ظاهري و سبک بودن آن اشاره کرد که همين امر باعث پرتابل بودن استندها مي گردد. 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون