انواع سازه نمایشگاهی

انواع سازه‌هاي نمايشگاهي که با امور چاپي در ارتباط هستند عبارتند از:
استندهاي نمايشگاهي: اين نوع سازه‌ مجموعه ابزارهايي براي نگهداري انواع پوستر در حالت ايستاده روي زمين مي‎باشند که با اشکال متنوعي از جمله استند کراس، استند روميزي، استند خرچنگي، تلسکوپي و ... قابل عرضه مي‎باشد. اسکلت اين استند بر حسب نياز و درخواست مشتري مي‎تواند متشکل از فلز، چوب، طلق و ... باشد. استند لوازم تحرير
رول آپ: رول آپ نوعي استند به شمار مي‎رود که در آن متريال چاپي که عموما پلات لمينت، کنواس يا سينتاتک مي‎باشد، در داخل يک قوطي آلومينيومي با يک فنر جمع شده و در نتيجه ، حمل و نقل و نگهداري آنرا تسهيل مي‎کند. رول آپ‌ها انواع متعددي دارند از جمله:
رول آپ ثابت يکطرفه
رول آپ آويز گردان
رول آپ يکطرفه گردان
رول آپ دو طرفه گردان
رول آپ دو طرفه با‌هالوژن و گردان
پاپ آپ: اين نوع سازه نيز که همچون انواع قبلي قابليت چاپ دارد در ابعاد و اشکال متنوعي طراحي و ساخته مي‎شود که ساختار آن پرتابل بوده و در کمترين زمان ممکن ديوارهاي داخل غرفه را مي‎پوشاند و در غرفه‌هاي بدون ديوار حکم ديوار جداکننده را دارد. پاپ آپ‌ها داراي سه نوع مي‎باشند از جمله:
پاپ آپ سه در چهار : اين نوع پاپ آپ داري 12 ماژول مي‎باشد که ارتفاع آن برابر 228 سانتيمتر و در چاپ آن از 6 لت 68 x 228 سانتيمتري از جنس پلات لمينت استفاده مي‎شود.
پاپ آپ سه در سه : اين پاپ آپ داري 9 ماژول مي‎باشد که ارتفاع آن 228 سانتيمتر و در چاپ آن از 5 لت 68 x 228 سانتيمتري از جنس پلات لمينت استفاده مي‎شود.
پاپ آپ سه در دو : اين نوع پاپ آپ داري 6 ماژول است که ارتفاع آن 228 سانتيمتر و در چاپ آن از 4 لت 68 x 228 سانتيمتري از جنس پلات لمينت استفاده مي‎شود.
لايت باکس: نوعي تابلوي کوچک فانتزي است که يک لامپ هالوژن در آن تعبيه شده و داراي انواع آويز دو طرفه، لايت باکس ديواري، لايت باکس LED و لايت باکس زميني ايستاده دو طرفه مي‎باشد. لايت باکس‌ها قابليت چاپ دارند و در اشکال متنوعي طراحي مي‎شوند.
مهر پرينت 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون