کارت ویزیت و چاپ

در زمان انتخاب کارت ويزيت با در نظر داشتن توضيحاتي که در بخش هاي قبلي خدمت شما عزيزان عرض کرديم به فيلتر هاي ديگري نيز بايد توجه داشته باشيد که يک کار مناسب و با کيفيت تحويل بگيريد. چاپ کاتالوگ
مهم ترين بخش بعد از طراحي کارت ويزيت چاپ کارت مي باشد , چاپ کارت ويزيت چند مسئله کيليدي مهم دارد که در زير به آن اشاره خواهيم نمود.:
1 : نوع رنگي که استفاده مي شود.
2 : نوع ماشين آلات
3 : نوع کاغذ مورد استفاده
4 : فيلم و زنک

خوب با اشاره به موارد بالا کاملا مشهود است که اگر يکي از اين چند مورد نام برده اشکال داشت باشد ما ني توانيم کار مناسب و مورد قبول خود را تحويل بگيريم.
از نظر فني رنگ مورد استفاده در چاپ بسيار بسيار بسيار مهم مي باشد , در استعلام قيمت از مجموعه هاي مختلف حتما براي شما هم پيش آمده که در بعضي از آنها قيمتها با هم متفاوت هستند اين اختلاف قيمت به خاطر چند مورد مي باشد که يکي از آنها استفاده از رنگهاي بي کيفيت و ارزان است.
وقتي فيلم و زينک بر روي دستگاه بسته مي شود و دستگاه آماده چاپ مي گردد اگر رنگ مورد استفاده از کيفيت خوبي برخردار نمباشد رنگ در ترکيب به درستي در نمي آيد و ما اختلاف رنگ داريم.
البته ناگفته نماند که نوع دستگاه چاپ نيز در اين امر بسيار مهم است و دستگاه هاي جديد و بروز خيلي بهتر از دستگاه هاي قديمي مي باشند .
در آخر کار بايد به فکر انتخاب مجموعه اي باشد که تمام فيلتر هارا رعايت کرده باشد و به شما اين تضمين را بدهد که بعد از چاپ کار در صورت خرابي کار آن را براي شما تعويض نمايد.
منبع: اشل پرينت 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون