درباره غرفه های نمایشگاهی

اين روزها با تنوع زيادي که در محصولات وجود دارد و همچنين با افزايش رسانه هاي تبليغاتي شايد يکي از سخت ترين کارها جذب مشتري هدف است.مشتري که در ميان انبوه تبليغات ممکن است گم و سردرگم شود.در اين ميان وجود نمايشگاه ها مي تواند بسيار کارگشاه و عالي باشد . در واقع نمايشگاه ها به عنوان يک محيطي متفاوت در زماني مشخص و محدود قصد دارند تا به بهترين شکل ممکن به معرفي خدمات و کالاهاي مختلف بپردازند.غرفه هاي نمايشگاهي با اشکال و ابعاد مختلف و در رنگ بندي گوناگون در واقع نما و چهره اي خاص را به فضاي نمايشگاه مي بخشند و شايد همين منحصر بودن فضاي ايجاد شده بهترين کمک را به شما و ديگر غرفه داران بکند تا بينندگان با فضاي منحصر به فرد و غير تکراري روبروش وند و با دقت به تمام بخش هاي نمايشگاه سرک کشده و از کالاها و خدمات شما بازديد نمايند.

غرفه نمايشگاه شما بايد بتواند در عين حال اينکه حسي متفاوت و منحصر به فرد را به بيننده القا مي کند بايد بتواند در او احساس اطمينان و آرامش را نيز خلق نمايد . يک بيننده و مشتري اگر داراي حس اطمينان نباشد بي شک کمتر پيش مي ايد که از ان مکان و غرفه اقدام به خريد نمايد.بعد از رعايت اين نکته بايد بتوانيد پيام و حرفي که براي مشتريان خود داريد تا در قالب طرح غرفه تا جاي ممکن پياده سازي نماييد.اين شايد از لحاظ رواني بتواند تاثيرات جالبي را بروي بينندگان ان مکان بگذارد. طراحي غرفه

اما جدا از اينکه براي غرفه نمايشگاهي خود از چه نوع متريالي استفاده مي کنيد و يا از چه رنگ بندي براي محيط درون ان بهره خواهيد گرفت مواردي همچون رعايت نظم در چيدمان مي تواند يکي ديگر از عوامل مهم در جذب و يا عدم جذب افرادبه سمت شما باشد. شما هر چقدر هم که از ديزاين و طرح هاي شيک و رنگ بندي منحصر به فرد استفاده نماييد اما اگر نظم و انظباط را در فضاي غرفه خود رعايت نکنيد در واقع گويي که تمام زحمات خود را بر باد داده ايد. پس با رعايت همين نکته کوچک اما مهم سعي در بالا بردن کيفيت کار خود داشته باشيد.

سعي کنيد رد غرفه هاي نمايشگاهي خود مکاني را براي پذيرايي از بازديدکنندگان و مشتريان خود در نظر بگيريد. شايد با يک پذيرايي ساده بيننده اي را ترغيب به خريد نماييد.رعايت چنيني نکاتي شايد بسيار پيش پا افتاده باشد اما در عمل مي تواند تاثيرات بسيار بزرگي را براي شما به همراه داشته باشد.اگر شما منتظر حضور مهمانان خاصي هستيد پيشنهاد مي کنيم حتما در فضايي که براي غرفه نمايشگاهي خود در اختيار داريد بخشي را به ايجاد محل ملاقات اختصاص دهيد تا به دور از هرگونه هياهوي نمايشگاه بتوانيد قرار ملاقات خود را برگزار نماييد.