کارت ویزیت

در ست هاي اداري (در بخش هاي آينده به طور کامل به توضيح در اين مورد مي پردازيم) يکي از پر کاربرد ترين اجزا کارت ويزيت مي باشد.

کارت ويزيت نشانگر سمت و مشخصات فرد در شرکت يا سازمان مي باشد.
يکي از مواردي که باعث زيبا تر شدن کارت ويزيت مي شود سادگي کارت است کارت ويزيت چون در سايز کوچک چاپ مي شود اگر از طرح هاي شلوغ و رنگاميزي تند استفاده شود باعث خستگي چشم مي شود.
در کارت ويزيت ها طراحي به گونه اي مي باشد که نشانگر کار شخص,سمت,آدرس و شماره تماس است.به خاطر همين موضوع در زمان طراحي کارت ويزيت بايد دقت بسزايي داشد که هم تمام موارد فوق رعايت شود و هم کار زيبا و ساده اي در چاپ به مشتري داده شود.
طراحان و مشتريان در مورد کارتهاي ويزيت ساده نگر هستند و بر روي اين موضوع زياد تمرکز نمي کنند در صورتي که کاملا مي توانيم بگوييم که کارت ويزيت نشان گر قدرت شما در حرفه شغليات است. چاپ کاتالوگ
به طور مثال شما در يک همايش سنگين و مهم در مورد رشته کاريتان شرکت نموده ايد و در پايان جلسه يا يک فرد که در همايش حضور داشته مي خواهيد ارتباط شغلي بر قرار کنيد براي اين کار احتياج به معرفي خود و مجموعه اي که در آن مشغول هستيد داريد پس راحت ترين کار اين است که شما يک کارت ويزيت به آن شخص بدهيد.
فرد مورد نظرتان با ديدن کارت ويزيت شما متوجه مي شود که در کارتان مهم هستيد يا خير.
براي همين موضوع يکي از ساده ترين و مهم ترين بخشها در تبليغات کارت ويزيت مي باشد.
منبع: اشل پرينت