تاًثیر رنگ در دکوراسیون داخلی فروشگاه ها

براي داشتن طرحي مناسب با محصول فروشگاه علاوه بردر نظر گرفتن سهولت انتخاب مشتريان اتخاب يک رنگ بندي هماهنگ ميتواند طرح را بسيار زيبا و آسان کند ، گاهي ميتواند با استفاده از يک رنگ خنثي در کنار رنگ هاي پويا محيطي بسيار زيبا را طراحي کرد. تاثير رنگ در طراحي دکوراسيون داخلي فروشگاه ميتواند اثر عميق و موثري در ذهن مشتريان داشته باش دو همچنين استفاده از رنگ در سقف، ديوار ها و کفپوش ميتواند هارموني مناسبي را به مشتريان القا کند. رنگ هاي گرم ميتواتند در جذابيت دکوراسيون مغازه تاثير بسزايي داشته باشد ، و ميتوان با ابتکار و خلاقيت طرحي پويا و جذاب را خلق کرد ، حتي اگر شما داراي مغازه اي کوچک هستيد ميتوانيد با طراحي مناسب و استفاده از رنگ هاي هماهنگ توجه مشتريات را به خود جلب کنيد و منحصر به فرد شويد.براي طراحي دکوراسيون فروشگاه خود هزينه کنيد شايد اين هزينه براي شما گران به نظر برسد ولي شما با پرداخت اين هزينه،تبليغات خوبي براي فروشگاه خود ميکنيد. طراحي دکوراسيون فروشگاه شما يک کار تخصصي و حرفه اي است که اگر به صاحب فن سپرده شود نتيجه بسيار خوبي را به همراه خواهد داشت.  

دکوراسيون مغازه و ويترين مغازه
براي تک تک ما پيش آمده است که هنگام پياده روي در سطح شهر ناخودآگاه مغازه اي ما را به سمت خود جذب ميکند و حتي زماني که نياز به خريد نداشته باشيم با اين حال داخل مغازه ميرويم و چرخي ميزنيم کمااينکه حتي ممکن است خريدي هم انجام دهيم اين شرايط زماني رخ ميدهد که شما از طريق ويترين خود عامل جذب مشتري شده ايد.
بنابراين طراحي دکور ويترين شما يکي از عوامل مهم در کشيدن مشتريان به سمت مغازه شما خواهد بود پس طراحي و دکور ويترين مغازه حرف اول را در اين مهم ميزند.روش ها و تکنيک هاي طراحي زيادي وجود دارد همانند استفاده از بهترين و مرغوبترين اجناس موجود در فروشگاه در پشت ويترين، استفاده ازبرچسبهايي بر روي شيشه ، نورپردازي متفاوت ، رنگها و دکور خاص و جذاب ، خلوت بودن ويترين ، مانکن هاي متفاوت ،پوشاندن قسمتي از فضا ويترين براي برجسته کردن کالايي خاص در ميدان ديد خريدار ،حتي استفاده از شعر نيز ميتواند کمک زيادي بکند، اشعار مشتريان را فرا مي خوانند تا نزديک تر بيايند و با خواندن آنها زمينه ساز ديدين ويترين و درنهايت اجناس داخل ويترين شود.
و در نهايت اگر از كشورهاي خاصي واردكننده اجناس خود هستيد بايد دكوراسيون ويترين خود را مناسب با حال و هواي آن كشورها ايجاد كنيد.