کارت ویزیت آماده

زماني که شما براي انتخاب کارت ويزيت اقدام مي نماييد تا به طرح مورد نظر خود برسيد کمي زمان صرف اين کار خواهيد کرد و ممکن است نتوانيد طرح مورد نظر خود را به طراحان منتقل نماييد تا همان گونه که انتظار داريد بشود.
براي انتخاب طرح بهتر است قبل از انتقال آن به طراح ,طرح مورد نظر در ذهنتان را بکشيدو اينگونه به طراح ارائه دهيد تا هم طراح بتواند به سمت طرحي که در ذهن شما مي باشد طراحي کند هم شما به خواسته خود برسيد.

کارت ويزيت هاي آماده
همان طور که شما هم مي دانيد در فضاي مجازي طرح هاي بسيار زيادي منتشر مي شود که اکثرا به صورت رايگان هستند و يه شما اجازه استفاده از اين طرح ها را مي دهند. چاپ کاتالوگ
اين نوع طرح ها هم مزيت هايي دارد و هم معايبي ما قصد داريم در اين بخش به مزايا و معايب استفاده از اين کار بپردازيم:
1 : مزايا:مزاياي استفاده از کارت ويزيت آماده اينگونه مي باشد که شما براي طرح مورد نظر هيچ هزينه اي پرداخت نمي کنيد و اين يک مزيت جالبي مي باشد.
مهمترين مزيت اين کارت ها اين است که تنوع بالايي در انتخاب داريد و رنگهاي مختلف بنا به سليقه شما وجود دارد که خيلي به شما کمک مي کند.
2 : معايب : بزرگترين عيب استفاده از کارت هاي آماده اين است که هر کسي به اين طرح ها دسترسي دارد و ممکن است طرحي که شما انتخاب مي نماييد با يکي در گر يکسان باشد.
راهکار مناسب : استوديو طراحي اشل مي تواند با دز اختيار گذاشتن اين طرح ها به شما امکان اين را بدهد که شما طرحي که در ذهن داريد را در مجموعه کارت هاي آماده مشاهده نماييد و سپس با تغييرات بر روي آن به طرح زيبا و مخصوص خود برسيد.