معروفترین برندهای لوازم آرایشی

زيبا بودن غريزه اي طبيعيست که همه افراد به دنبال آن هستند. بشر به ويژه خانم ها، گرايش به سمت هر چه زيباتر شدن دارند و بدين منظور با استفاده از مواد مختلف خودشان را تا انجا که ممکن است زيباتر جلوه مي دهند. به منظور هر چه بهتر برآورده کردن اين خواسته شرکت هاي آرايشي و بهداشتي زيادي در سرتاسر دنيا به توليد لوازم آرايشي پرداخته اند. برندهاي آرايشي و بهداشتي مختلف که تنوع محصول بالايي دارند از ادکلن و عطر گرفته تا انواع کرم، رژ لب ، خط لب و غيره. استند لوازم آرايش
از انجا که برندهاي مختلف و فراوان لوازم آرايش و بهداشتي بازار را فرا گرفته است اکثر اوقات اين سوال براي مصرف کننده ها پيش مي ايد که کدام برند آرايشي بهتر و سالمتر است و بهتر است کدام يک را انتخاب کنم؟

10. برند کلينيک(Clinique)
کلينيک يکي از برندهاي آرايشي معروف دنيا مي باشد.برتري محصولات کلينيک نسبت به ساير برندهاي آرايشي اين است که از نظر آلرژي زايي تست شده اند. توصيه متخصصين پوست براي مصرف محصولات کلينيک به هرچه بيشتر شدن مشتريان اين برند کمک کرده است. نکته جالب توجه اينکه محصولات کلينيک در کشورهاي مختلف همانند نيست چرا که با توجه به تنوع آب و هوايي و پوست هاي متفاوت افراد در کشورهاي مختلف اين محصول با فرمول هاي خاص توليد مي شود.

9. برند مک(Mac)
شرکت مک توسط فرانک توسان و فرانک آنجلو تاسيس شد.مک در حال حاضر توليد کننده انواع لوازم آرايشي مي باشد. تنوع محصولات مک به گونه ايست که هم مشتريان طرفدار مد و هم افرادي که سنت گرا هستند را راضي نگاه داشته است. مک نهمين برند معروف لوازم آرايشي در سال 2013 شناخته شد.

8. ماي بلين(Maybelline)
ماي بلين را در هرجاي دنيا اسم ببريد خواهند شناخت. خانم ها که عاشق اين برند هستند. غير ممکن است در مهماني هاي مجللشان از اين برند آرايشي براي زيباييشان استفاده نکنند چرا که ماي بلين معجزه مي کند.

7. اربن ديکِي( Urban Decay)
در سال 1996 اربن ديکي در آمريکا شروع به کار کرد و خيلي زود به دليل کيفيت بالاي محصولاتش بازار را فراگرفت و فروش فوق العاده اي داشت.

 

منبع: مجله دلگرم 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون